Letošní duben byl pro naši školu významný, protože se čtyři naši studenti z oborů Ekonomika a podnikání a Informační technologie zúčastnili prestižní soutěže v 3D modelování v SolidWorks, která se konala 4. dubna v Hranicích na Moravě. Tato soutěž přilákala celkem 55 nadějných mladých talentů z různých koutů České republiky, kteří se mezi sebou utkali ve svých dovednostech vytváření digitálních modelů.

Naši studenti se do soutěže pustili s velkým odhodláním a nasazením, což se jim vyplatilo, neboť Jan Chmela ze třídy IT4 dosáhl vynikajícího úspěchu, když se umístil na skvělém třetím místě. Soutěžící během soutěže prokázali své schopnosti nejen v rychlosti práce, ale i v přesnosti a technické kreativitě, což bylo hodnoceno na základě jednoho výkresu a celkem čtyř modelů, které museli vytvořit v omezeném čase. 

Celý tým pedagogů i studentů je na Honzu náležitě hrdý a těšíme se na další úspěchy našich studentů v podobných soutěžích, které jistě přispějí k dalšímu rozvoji jejich kariéry a odborných dovedností. 

Ing. Miroslav Hrdý

foto

Spolupracujeme