Informační technologie

18–20–M/01 - Informační technologie
(Informační technologie)

Obor připravuje žáky pro získání teoretických a hlavně praktických kompetencí, vědomostí a dovedností v dnes nejdynamičtěji se rozvíjejícím odvětví - informačních a komunikačních technologiích. Studium zahrnuje všeobecné vzdělávání (jazykové, společensko-vědní, estetické a přírodovědné) a odborné vzdělávání.

Zjistit více


 

Foto EaP

63-41-M/01 - Ekonomika a podnikání
(Ekonomika a informatika)

V dnešní době jsou potřeba odborníci, kteří jsou nejen ekonomové, ale zároveň se dobře orientují i v oblastech využívajících výpočetní techniku. Naše škola v posledních letech investovala nemalé peníze do nových učeben informatiky a automatizace. Výkonné počítačové sestavy od firmy DELL disponují dostatečnou kapacitou a profesionálními grafickými kartami NVIDIA Quadro. Odborné laboratoře nabízejí vše potřebné pro práci s prostorovou grafikou, 3D tiskárnami a skenery. 

ZJISTIT VÍCE


 

65-42-M/01 - Hotelnictví
(Hotelnictví a turismus)

Pokud tě baví cestování, poznávání nových koutů světa nebo se chceš naučit čarovat v kuchyni, je tento obor určený přímo pro tebe. Na naší škole ti nabídneme moderní zázemí, spoustu odborných kurzů, exkurze nejen po České republice, ale také do zahraničí.

Zjistit více


 

/prakticka-sestra

53-41-M/03 - Praktická sestra

Chceš pomáhat těm, kteří tě potřebují? Připravíme tě pro ošetřovatelskou péči ve zdravotnických zařízeních! Naučíš se základům ošetřovatelské péče o zdraví člověka. Pro budoucí povolání se budeš připravovat v moderně vybavených učebnách.

ZJISTIT VÍCE


 

/veterinarstvi

43-41-M/01 - Veterinářství
(Veterinární prevence)

Pracuješ rád se zvířaty? Pak je studium tohoto oboru pro tebe jasnou volbou. Nabídneme ti nově zrekonstruované laboratoře, které jsou vybavené nejmodernější technikou. Po maturitě můžeš  pokračovat ve studiu fyzioterapie u nás na vyšší odborné škole.

Zjistit více


 

Spolupracujeme