/cestovni-ruch

65-43-N/01 - Cestovní ruch

Pokud tě baví cestování, zajímáš se o různé destinace, chceš se naučit pořádat zájezdy a mnoho dalšího, určitě tě zaujme tento obor, který je vhodný pro chlapce i dívky. Každoročně strávíš řadu týdnů na praxi, zúčastníš se mnoha odborných exkurzí nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Zjistit více


 

53-41-N/11 - Diplomovaná všeobecná sestra

Zajímá tě kvalifikovaná péče o zdraví, chceš umět odborně pomáhat nemocným lidem? Chceš se věnovat oboru, který patří na trhu práce k těm nejžádanějším? Pak studuj obor diplomovaná všeobecná sestra. V našich moderně vybavených odborných učebnách a na praxích v nemocnicích se naučíš teoreticky získané vědomosti používat v praxi.

Zjistit více


 

/ekonomika-podnikani-0

63-41-N/18 - Ekonomika a podnikání

Pokud hledáš obor, který ti nabídne přípravu pro perspektivní zaměstnání s jistým uplatněním v praxi, chceš podnikat či pracovat s realitami, nabízí ti naše škola studium oboru ekonomika a podnikání, kde můžeš volit ze dvou zaměření:

  • finanční řízení a zdaňování
  • ekonomika nemovitého majetku

Zjistit více


 

/financnictvi-bankovnictvi

63-43-N/13 - Finančnictví a bankovnictví

Rád bys pracoval ve finančních institucích, chceš mít perspektivní zaměstnání s jistým uplatněním? Potom je obor finančnictví a bankovnictví pro tebe ten správný. Každý rok strávíš řadu týdnů na praxi, kde se seznámíš v reálu s fungováním firem a ekonomických subjektů.

Zjistit více


 

/fyzioterapie-zvirat

 

43-31-N/01 - Fyzioterapie zvířat

Zajímá tě kvalifikovaná práce se zvířaty? Chceš se věnovat perspektivnímu nově se rozvíjejícímu veterinárnímu oboru? Pak studuj fyzioterapii zvířat. Při studiu na naší škole ti budou k dispozici nově zrekonstruované a moderně vybavené laboratoře a vyšetřovny. Praxi se budeš věnovat nejen v těchto učebnách, ale také na odborných pracovištích.

Zjistit více

Spolupracujeme